ftf searchInformujemy, że używaną do niedawna wyszukiwarkę dostępnych na UPH zasobów elektronicznych AtoZ zastąpiła wyszukiwarka Full Text Finder (FTF). Full Text Finder (FTF) to wyszukiwarka ułatwiająca korzystanie z zagranicznych, elektronicznych czasopism naukowych dostępnych na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym (w sieci uczelnianej i poprzez usługę VPN - dostęp domowy dla pracowników, doktorantów i studentów UPH). W bazie znajdują się czasopisma z subskrybowanych serwisów: EBSCO, ProQuest, ScienceDirect (Elsevier), Springer, RSC oraz zasoby udostępniane na zasadzie wolnego dostępu. FTF umożliwia wyszukiwanie czasopism według: tytułu, wydawcy, ISSN, wybranej dziedziny, słów kluczowych.

UWAGA: od 18 lutego 2019 r. Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach uruchamia system HAN, który zastąpi usługę OpenVPN wykorzystywaną dotychczas w dostępie do źródeł elektronicznych spoza sieci UPH. Więcej informacji znajduje się w załączonym pliku PDF.