Uprzejmie informuję całą społeczność akademicką oraz Partnerów spoza Uniwersytetu, że dzięki poparciu J.M. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach – prof. dr hab. Tamary Zacharuk, dwudziesta pierwsza edycja Festiwalu Nauki i Sztuki odbędzie się w dniach

17 - 20.10.2019 r.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszam wszystkich zainteresowanych do składania propozycji wykładów, pokazów, ćwiczeń, seminariów, wystaw, sesji tematycznych i konferencji, które chcielibyście Państwo zamieścić w programie Festiwalu. Każdy, kto ma dobry pomysł i chciałby zrealizować go w ramach festiwalowego upowszechniania wiedzy, będzie mile widziany. Organizatorom, zależy szczególnie na różnorodności dziedzin i dyscyplin naukowych oraz form przekazu wiedzy, ponieważ w tej różnorodności właśnie tkwi tajemnica powodzenia naszej edukacyjnej imprezy.

W tegorocznej edycji chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na zanieczyszczenie środowiska i jego wpływ na zdrowie mieszkańców naszego regionu. Mamy nadzieję, że dowiemy się w trakcie festiwalowych zajęć, co możemy zrobić dla środowiska, by nam wszystkim żyło się zdrowiej.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Agnieszka Prusińska

Uwaga. Propozycje do programu można zgłaszać (najlepiej mailem) nie później niż do 5 września 2019 r. Wcześniejsze zgłoszenie ułatwi pracę nad konstrukcją programu.

DOC fileFormularz zgłoszeniowy (do pobrania)

Skład Komitetu Organizacyjnego XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach:
Agnieszka Prusińska, Wydział Nauk Ścisłych,  tel. 25 6431076, e-mail: – przewodnicząca,
Ryszard Kowalski, Wydział Przyrodniczy,
Katarzyna Kowalcze, Wydział Przyrodniczy,