UWAGA! Mając na względzie zaistniałą sytuację w kraju, związaną ze stanem epidemii wywołanym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 XIX Konferencja Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów Nauki "Nauka młodych 2020 r. – działania badawcze" zostaje odwołana.

W imieniu organizatorów
Prorektor ds. studiów
dr hab. Anna Charuta

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych 2020 r. – działania badawcze”, która odbędzie się w dniu 14 września 2020 r. w Siedlcach.

Konferencja prowadzona będzie w 9 sekcjach tematycznych:

• nauk humanistycznych,
  • nauk inżynieryjno-technicznych,
  • nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
  • nauk rolniczych,
  • nauk społecznych,
  • nauk ścisłych i przyrodniczych,
  • nauk teologicznych,
  • sztuki.

Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego studenckich i doktoranckich kół naukowych, jak i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Zgłaszane prace powinny dotyczyć rozwiązania problemu badawczego, a nie sprawozdań z działalności koła. Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia artykułów niespełniających ww. wymogów. Artykuły po recenzji będą opublikowane w materiałach konferencyjnych.

Mając nadzieję, iż proponowana problematyka okaże się interesująca, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz pasjonatów nauki (osoby które posiadają co najmniej tytuł licencjata) - pragnących nawiązać kontakt ze środowiskiem akademickim i wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem młodych naukowców.

W trakcie konferencji przewidujemy konkurs na najlepszy artykuł naukowy zaprezentowany podczas obrad w sekcjach.

Koszt udziału w konferencji już od 180 PLN. W ramach opłaty zapewniamy materiały konferencyjne, certyfikat czynnego uczestnictwa (tylko w przypadku prezentacji ustnej swoich badań), wyżywienie (obiad, przerwa kawowa).

Serdecznie zapraszamy

Komitet organizacyjny                                                                                                   PROREKTOR DS. STUDIÓW

dr hab. Adam Bobryk
dr Monika Jasińska