EBSCO Polska zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach on-line.

Szkolenia od dziś do końca miesiąca:
  • NOWE: Bazy EBSCO dla studentów nauk humanistycznych
    Udział w szkoleniu pozwoli lepiej zapoznać się z ofertą baz EBSCO dostępnych w ramach licencji krajowej, dzięki którym studenci nauk humanistycznych będą mogli dokończyć swoje prace licencjackie lub magisterskie, w chwili gdy dostęp do aktualnej literatury drukowanej jest znacznie ograniczony.
    1. Wtorek 24 marca, 2020 | godz. 13:30 | Link do rejestracji
  • NOWE: Bazy EBSCO dla studentów nauk ścisłych
    Udział w szkoleniu pozwoli lepiej zapoznać się z ofertą baz EBSCO dostępnych w ramach licencji krajowej, dzięki którym studenci nauk ścisłych będą mogli dokończyć swoje prace licencjackie lub magisterskie, w chwili gdy dostęp do aktualnej literatury drukowanej jest znacznie ograniczony.
    1. Środa 25 marca, 2020 | godz. 12:00 | Link do rejestracji
  • NOWE: Jak epidemia COVID19 wpłynie na globalną ekonomię, czyli o zasobie Business Source Ultimate
    Odpowiedzi poszukamy wykorzystując zasób bazy Business Source Ultimate, która jest dostępna w ramach licencji krajowej EBSCO.
    1. Czwartek 26 marca, 2020 | godz. 10:00 | Link do rejestracji
  • NOWE: Wyszukiwarka naukowa EDS od strony użytkownika
    Podczas szkolenia przyjrzymy się wyszukiwarce naukowej pod kątem tego, co widzi użytkownik. Podjęte zostaną zagadnienia jak: ranking trafności, ograniczanie listy wyników, wzmianki encyklopedyczne, wyszukiwanie publikacji.
    1. Czwartek 26 marca, 2020 | godz. 14:00 | Link do rejestracji
  • APA PsycTherapy - baza nagrań z psychoterapii z udziałem znanych terapeutów - szkolenie poprowadzi Urszula Nowicka
    1. Wtorek, 31. marca, 2020 | 13:00-13:30 | Weź udział w szkoleniu - hasło: EBSCO

Opisy szkoleń EBSCO Polska, znajduje się na pod podanym linkiem.