Szanowni uczestnicy III edycji projektu Legia Akademicka

Informuję, że projekt jest realizowany a zakończenie części teoretycznej zostało decyzją MNiSzW i MON wyznaczone  do dnia  17 maja br. Kolejne zajęcia zostaną określone w możliwym do przeprowadzenia terminie.

Materiały dotyczące szkolenia znajdują się na stronie Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie UPH w Siedlcach w zakładce Legia Akademicka. Proszę śledzić tę stronę gdyż tam znajdziecie państwo bieżące  informacje dotycząca realizacji projektu. W niedługim czasie znajdziecie tam również informację dotyczącą szkolenia e-lerningowego MON. W tej chwili trwają końcowe prace umożliwiające korzystanie z tego systemu.

Informuję również, że w ramach szkolenia opracowywany jest program szkolenia praktycznego na bazie 53 batalionu piechoty lekkiej WOT w Siedlcach. Program po zatwierdzeniu zostanie zamieszczony we wskazanym miejscu.

Wszelkie pytania dotyczące projektu proszę kierować na adres:

Koordynator projektu dr hab. Stanisław Topolewski prof. uczelni