IMG 20180410 135642 1

Mistrzem III Międzywydziałowych Igrzysk Kariery i zdobywcą statuetki JM Rektora prof. Tamary Zacharuk oraz nagrody głównej w postaci wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie pani Julii Pitery została drużyna „żółtych” Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych. Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych reprezentowali: Klaudia Pniewska, Dorota Kobojek, Damian Pawlak i Przemysław Sergiej.

Emocje narastały z każdym etapem. Wszystkie drużyny były znakomicie przygotowane, a rywalizacja była wyrównana. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, ogromnego zasobu wiedzy i zaangażowania. W finałowej rozgrywce zmierzyły się drużyny Wydziału Humanistycznego i Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych.
Reprezentanci Wydziału Humanistycznego dzielnie walczyli do ostatniego momentu z równą liczbą punktów i zachowanych szans. Do samego końca towarzyszył obu drużynom dreszczyk emocji i zdrowa rywalizacja!

Swoją obecnością zaszczycili nas: prorektor ds. studiów - prof. Anna Charuta, prodziekan ds. studenckich WNEiP - dr Monika Wakuła, prodziekan ds. nauki WNEiP -  dr Edyta Bombiak, prodziekan ds. kształcenia WH - dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, dr Beata Gałek, prodziekan ds. studenckich WH, dr Danuta Kroczewska, prodziekan ds. studenckich WNŚ, Piotr Karaś - dyrektor WUP w Warszawie Filia w Siedlcach. Za przybycie serdecznie dziękujemy Pawłowi Trojanowskiemu - asystentowi regionalnemu europoseł Julii PiteryEdycie Ślubowskiej - dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, studentom za doping oraz mediom, których obecność uświetniła wydarzenie. Gorące podziękowania składamy Jury i prowadzącym: pani Annie Jasińskiej, panu Pawłowi Lewczukowi, panu Zbigniewowi Czarnockiemu oraz pani Katarzynie Smolińskiej za przygotowanie merytoryczne i dbanie o prawidłowy przebieg Igrzysk. Zapraszamy już dziś na kolejną edycję Igrzysk za rok!