tytulowe

9 maja odbyła się juz po raz ósmy Uniwersytecka Giełda Pracy. Giełdę uroczyście otworzyli: prof. nadzw. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarczyk Prorektor ds. rozwoju, Pan Piotr Karaś dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie filia w Siedlcach oraz Pani Ewa Nojszewska zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie.

Jak co roku do udziału w niej zaprosiliśmy wielu pracodawców z trzech województw:

mazowieckiego, podlaskiego oraz lubelskiego. W tym roku gościliśmy 32 wystawców, który posiadali oferty pracy, staży, praktyk oraz pracy wakacyjnej.

Giełdzie Pracy wzięli udział również przedstawiciele służb mundurowych, instytucji świadczących usługi doradcze i informacyjne takie jak Powiatowe Urzędy Pracy z Siedlec, Węgrowa, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego, Łosic oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Siedlcach.

Studenci podczas Giełdy Pracy mogli weryfikować swoje umiejętności w stosunku do oczekiwań pracodawców, a także zapoznać się z ofertą wystawców. Była to dobra okazja do zapoznania się z bieżącym zapotrzebowaniem na rynku pracy oraz skorzystania z wiedzy ekspertów.

Na przybyłych studentów czekało 32 wystawców z różnych branż. Do pracy, na staże czy praktyki zapraszali:

Lista Pracodawców

1. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
  2. As-Med
  3. Doktor Marchewka
  4. Centrum Edukacji i Pracy Ochotnicze Hufce Pracy w Siedlcach
  5. Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Siedleckiej
  6. Emalco enomeware
  7. Główny Urząd Statystyczny w Siedlcach
  8. Jeronimo Martins Polska
  9. Komenda Miejska Policji w Siedlcach
  10. Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Ś.p. Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego