tytuloweW sobotę 23 czerwca zakończyliśmy rok akademicki 2017/2018 w Uniwersytecie Dziecięcym. W trakcie comiesięcznych spotkań, nasi wykładowcy oraz zaproszeni goście, odkrywają przed dziećmi fascynujący świat nauki i techniki. Przez cały rok akademicki nasi żacy podróżowali po świecie chemii, historii, zootechniki, agronomii i innych dziedzin nauki. Minionej soboty, pan prorektor ds. rozwoju prof. nadzw. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk podziękował rodzicom i opiekunom za rozbudzanie w dzieciach zainteresowań i pasji oraz oficjalnie zakończył rok akademicki.

Pan Prorektor wraz z p. Sylwestrem Różyckim zastępcą dyrektora siedleckiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie i p. dr Moniką Wakułą prodziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych, wręczyli małym studentom dyplomy ukończenia studiów oraz upominki. Uroczystość poprowadziła p. mgr Ewa Nasiłowska, kierownik Działu Promocji.

Dziękujemy naszym wykładowcom oraz studentom: Dorocie Poloczek, Cezaremu Pietrachowiczowi, Annie Wyszomierskiej, Marlenie Derlickiej, naszej absolwentce Annie Adamiak, za ich zaangażowanie i wspaniałą pomoc podczas spotkań. Podziękowania składamy również naszym Partnerom: firmie Salus Rehmedica, Kinu Helios.

Małym studentom, ich opiekunom oraz wszystkim, którzy nas wspierali, serdecznie dziękujemy! Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w październiku.

Wkrótce, na stronie internetowej www.dzieciecy.uph.edu.pl zamieścimy szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji oraz formularz rejestracyjny na nowy rok akademicki 2018/2019.