otk18 1
W dniach 23-25 października br. już po raz ósmy zaprosiliśmy naszych studentów i absolwentów do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. W tym roku hasłem przewodnim jest ,,Bądź architektem swojego szczęścia!”. Biuro Karier Uniwersytety Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach w ramach OTK 2018 przygotowało dla naszych  studentów i absolwentów szereg szkoleń i warsztatów prowadzonych przez specjalistów.

Szkolenie pt. „11 niezmiennych zasad wielkiego sukcesu” prowadzone przez doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie z filą w Siedlcach.

Szkolenie pt. „11 niezmiennych zasad wielkiego sukcesu” prowadzone przez pana Waldemara Knapa doradcę zawodowego z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie z filą w Siedlcach.

Szkolenie pt. „Zmotywuj się i wyceluj swój sukces” prowadzone przez panią Edytę Ślubowską dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Siedlcach.