tytulowe
W miniony piątek w naszym Uniwersytecie odbył się Dzień Otwarty, w trakcie którego gościliśmy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku odwiedzili nas uczniowie z siedleckich szkół, a także z Łukowa, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Mińska Mazowieckiego. Odwiedzający zapoznali się z kierunkami studiów, zasadami rekrutacji, rozmawiali z wykładowcami i studentami. Oprócz zwiedzania stoisk, uczniowie wzięli udział w lekcjach akademickich przygotowanych przez nasze Wydziały. Z okazji pięćdziesiątych urodzin naszego Uniwersytetu przygotowaliśmy słodki poczęstunek i wspólnie z gośćmi zdmuchnęliśmy świeczki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie przy organizacji Dnia Otwartego! Dostaliśmy masę pięknych urodzinowych życzeń, na zdjęciach tylko niektóre z nich. Dziękujemy! Maturzystom życzymy jak najlepiej zdanej matury i do zobaczenia wkrótce!

Fotogaleria (A. Skums)