Świąteczne zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym - zdjęcie15 grudnia w naszym Uniwersytecie Dziecięcym odbyły się zajęcia pt. "Święta na terapii. Terapia na Święta". Spotkanie poprowadzili słuchacze Podyplomowych Studiów Terapii Pedagogicznej, pod kierunkiem dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej (Instytut Edukacji).
Nasze spotkanie przebiegło w świątecznej i niezwykle radosnej atmosferze. Dzieci świetnie się bawiły tworząc piękne, bożonarodzeniowe dekoracje. Opiekunowie małych studentów natomiast, wysłuchali wykładu dr Katarzyny Marciniak-Paprockiej pt. "Młody człowiek i jego emocje". Minionej soboty odwiedził nas również św. Mikołaj.
Przy organizacji zajęć pomagała nam, także nasza studenta Dorota Poloczek (pedagogika). Dziękujemy!
Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym odbędzie się 12 stycznia. Zajęcia pt. "Fizyka eksperymentalna: samodzielne wykonywanie doświadczeń fizycznych" poprowadzi dr Marek Siłuszyk (Instytut Matematyki i Fizyki).

Foto. Dorota Poloczek