Noworoczne spotkanie emerytów i rencistów UPH - zdjęcieNa Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego odbyło się tradycyjne noworoczne spotkanie emerytów i rencistów UPH. Wśród gości w sposób szczególny przywitano prof. dr hab. Mieczysława Forysia, rektora w latach 1981-1987. JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk podziękowała wszystkim za długie lata, które przepracowali w Uczelni i życzyła wszelkiej pomyślności w nowym roku zapraszając do częstych kontaktów oraz odwiedzania UPH. W swoim wystąpieniu przedstawiła jednocześnie aktualne osiągnięcia Uniwersytetu i stan zaangażowania prac związanych z reformą szkolnictwa wyższego. Zebrani mieli także możliwość zapoznać się z wystawą obrazów Haliny Cholewki "Dom dla ptaków i inne opowiadania", po której oprowadził wszystkich prof. dr hab Tomasz Nowak. Na zakończenie była okazja do licznych rozmów i wspomnień.