tytuloweBiuro Karier UPH zorganizowało spotkanie dla studentów z firmą INFORMATION DESIRED, która gościła na naszej uczelni 28.02.2019 r. Tomasz Kuzak, twórca startup-u z Doliny Krzemowej opowiadał o tym, dlaczego dziś Internet nie działa jako narzędzie dla przedsiębiorców do pozyskiwania klientów. Przedstawił pomysł i zasady działania firmy oraz zaprosił studentów do włączenia się w jej działalność.


Dziś firmy internetowe sprzedają Przedsiębiorcom jedynie narzędzia, nie gwarantując efektu. A Przedsiębiorcy je kupują, bo myślą, że inaczej się nie da. I nierzadko wyrzucają pieniądze w błoto. Otóż da się, co pokazuje INFORMATION DESIRED. Kiedy świat dowie się, że można płacić jedynie za efekt, za dostarczenie Klientów, a nie za narzędzia, cały rynek zostanie zmuszony do zmiany modelu działania. Cały świat będzie musiał działać tak jak INFORMATION DESIRED - mówił Tomasz Kuzak i do udziału w tej rewolucji zapraszał naszych studentów.

"Dostosuj się albo zgiń" - to hasło za chwilę będzie dotyczyć setek tysięcy firm na świecie, które zarabiają na oferowaniu usług takich jak tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie, content marketing. Wszystko przez Polaków z Doliny Krzemowej, których pomysł na biznes wywraca branżę internetową do góry nogami.

Relacja wideo

Fotogaleria