tytulowe
„Międzymiastowa. Radom – Siedlce”. Sztuka to przestrzeń, w której odbywa się wymiana myśli. Sztuka stała się polem, umożliwiającym dialog między artystami związanymi z dwoma uniwersytetami znajdującymi się w dwóch miastach leżących poza "centrum". Projekt "Międzymiastowa" zakłada zorganizowanie jednej wystawy, która w tym samym czasie odbędzie się w dwóch różnych miejscach. Pracownicy naukowo-dydaktyczni Zakładu Sztuki UPH w Siedlcach zaprezentują swój dorobek artystyczny na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Radomskiego, zaś wykładowcy Uniwersytetu Radomskiego zaprezentują swoje prace na Wydziale Humanistycznym UPH w Siedlcach. Dwa miasta, dwa ośrodki akademickie, dwa Uniwersytety - jedna wystawa.

Miejsce wystaw:

Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
ul. Żytnia 39, Siedlce

Wystawa organizowana w ramach obchodów 50-lecia Uniwersytety Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz 25-lecia Wydziału Sztuki Uniwersytetu w Radomiu.

Artyści:
Mikołaj Bieluga, Andrzej Brzegowy, Mariusz A. Dański, Michał Gardziński, Marek Guz, Henryk Kaliszuk, Stanisław Zbigniew Kamieński, Bożena Klimek-Kurkowska, Romuald Kołodziej, Michał Jan Kurkowski, Aleksandra Kwiecień, Kazimierz Mirosław Łyszcz, Andrzej Markiewicz, Agnieszka Mazek, Marcin Noga, Tomasz Nowak, Katarzyna Nowicka-Urbańska, Marta Orzechowska-Ochnia, Aleksander Olszewski, Liudmyla Ovsiienko, Katarzyna Pietrzak, Adam Romaniuk, Łukasz Rudecki, Elżbieta Staniszewska, Małgorzata Strzelec, Marcin Sutryk, Robert Szymani, Jan Trojan, Mirosław Urbański, Artur Wąsowicz, Apoloniusz Węgłowski, Andrzej Wyszyński

kuratorzy:
Łukasz Rudecki - UTH w Radomiu