tytulowe

W dniach 4-7.04.2019 r. drużyna studentek –siatkarek  uczestniczyła w rozgrywkach półfinałowych (Strefa B)  Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce. Wygrywając wszystkie mecze grupowe (UPH-AWF Warszawa 2:0; UPH – Politechnika Warszawska 2:0, UPH – Uniwersytet Łódzki 2:0) dziewczęta awansowały do półfinałów tych rozgrywek. W półfinale pokonały uczelnię Vistula Warszawa 2:1, a tym samym awansowały do finału tych rozgrywek. W finale spotkały się ponownie z zespołem ze swojej grupy eliminacyjnej -AWF Warszawa. Tym razem pojedynek ten na swoją korzyść rozstrzygnęły studentki Warszawskiego AWF-u. Nagrody indywidualne otrzymały: Weronika Brzuzy (zagrywająca) oraz Ewa Grzelak (rozgrywająca). Studentki zajmując tak wysokie miejsce w turnieju zdobyły awans do Finału Akademickich Mistrzostw Polski, które odbędą się w maju w Rzeszowie.

Zespół prowadzony przez trenera Pana Jarosława Plewińskiego wystąpił w składzie: Brzuzy Weronika, Grzelak Agnieszka, Jasionowicz Dorota, Karsztun Ewelina, Krzymowska Agnieszka, Matczak Aneta, Raszek Maria, Skikiewicz Agata, Szymańska Paulina.

Gratulujemy tak ogromnego sukcesu.

Foto: https://www.facebook.com/amp.siatkowka.polfinal.b/photos/a.2265287043558137/2265287543558087/?type=3&theater