tytuloweW sobotę 15 czerwca zakończyliśmy rok akademicki 2018/2019 w Uniwersytecie Dziecięcym. W trakcie comiesięcznych spotkań, nasi wykładowcy oraz zaproszeni goście, odkrywają przed dziećmi fascynujący świat nauki i techniki. Minionej soboty, Pan Prorektor ds. rozwoju dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. uczelni, podziękował rodzicom i opiekunom za rozbudzanie w dzieciach zainteresowań i pasji oraz oficjalnie zakończył rok akademicki.

Pan Prorektor wraz z Panią Prorektor ds. studiów dr hab. Anną Charutą, prof. uczelni oraz z Panem Adamem Skupem Dyrektorem siedleckiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie, wręczyli małym studentom dyplomy ukończenia studiów oraz upominki. Uroczystość poprowadziła Pani mgr Ewa Nasiłowska, kierownik Działu Promocji.

Dziękujemy naszym wykładowcom oraz studentom: Dorocie Poloczek, Cezaremu Pietrachowiczowi oraz naszej absolwentce Annie Adamiak, za ich zaangażowanie i wspaniałą pomoc podczas spotkań. Podziękowania składamy również naszym Partnerom: firmie Salus Rehmedica, Kinu Helios.

Małym studentom, ich opiekunom oraz wszystkim, którzy nas wspierali, serdecznie dziękujemy! Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w październiku.

Wkrótce, na stronie internetowej www.dzieciecy.uph.edu.pl zamieścimy szczegółowe informacje odnośnie rekrutacji oraz formularz rejestracyjny na nowy rok akademicki 2019/2020.