tytuloweZa nami pierwsze w bieżącym roku akademickim zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym. Spotkanie pt. „Komunikacja międzygatunkowa” poprowadziła dr inż. Elżbieta Horoszewicz (Instytut Zootechniki i Rybactwa) wraz ze studentkami kierunku zoopsychologia z animaloterapią: Julią Nowak i Agatą Dziukowską. W zajęciach towarzyszyła nam również Aria - suczka rasy berneński pies pasterski, jeż oraz chomik. Aria na co dzień pracuje z dziećmi i jest psem terapeutycznym.

Dziękujemy Dorocie Poloczek (pedagogika), i Annie Adamiak (absolwentka kierunku zarządzanie) za pomoc przy organizacji zajęć dla najmłodszych.

Kolejne zajęcia pt. "Jak to się stało, że TO powstało, czyli ciekawostki i zwyczaje z różnych krajów świata oraz historia tego, co mamy na talerzu" odbędą się 16 listopada, a poprowadzi je p. Ewa Barbara Okrasa - Siniarska.