tytulowe
W dniach 21-29 października br. odbyła się IX edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W tym roku hasło przewodnie tego wydarzenia brzmiało „Pasja, profesja, powołanie”. Biuro Karier zorganizowało szereg ciekawych szkoleń i warsztatów. Podczas OTK zostało poruszonych wiele interesujących zagadnień. Każdy mógł znaleźć temat, który go interesuje i pogłębić swoją wiedzę. Spotkania były przygotowane i prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny, którzy byli przygotowani nie tylko pod względem merytorycznym, ale również w jak najbardziej atrakcyjny sposób próbowali przekazać informacje. Z różnych form udziału proponowanych w ramach OTK skorzystało wielu studentów. Uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w szkoleniu/warsztacie. Wszystkim, którzy brali udział serdecznie dziękujemy.

Specjalistom prowadzącym zajęcia za poświęcony czas i chęć dzielenia się wiedzą, studentom uczestniczącym w poszczególnych zajęciach również dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieję, że informacje oraz wiedza zdobyte podczas OTK zaprocentują w przyszłości. Dziękujemy za ten rok i już dziś zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery w kolejnym roku.