spotkanie oplatkowe 01
Społeczność Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach spotkała się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. Przybyło na nie również wielu znamienitych gości, wśród których byli m.in. bp dr Kazimierz Gurda, wiceprezydent Siedlec Robert Szczepanik, przewodniczący Rady Miasta Siedlce Henryk Niedziółka wraz z radnymi, wójt gminy Siedlce dr Henryk Brodowski. JM Rektor dr hab. Tamara Zacharuk, profesor uczelni, złożyła życzenia całemu środowisku akademickiemu oraz społeczności naszego regionu. Uroczystość uświetniło przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez młodzież ze Związku Harcerstwa Polskiego oraz koncert kolęd Chóru Akademickiego pod dyrekcją dr hab. ks Michała Szulika, przy akompaniamencie dr Grzegorza Kramarza.

Foto: Janusz Mazurek