tytuloweW środę 15 stycznia, tradycyjnie jak co roku, JM Rektor dr hab. Tamara Zacharuk, prof. uczelni zaprosiła społeczność akademicką i przyjaciół naszego Uniwersytetu na ”Kolędowanie w Pałacu Ogińskich, czyli noworoczne wspólne śpiewanie”. W trakcie wieczoru gościliśmy przedstawicieli władz miasta i regionu, siedleckich instytucji, władze naszego Uniwersytetu, pracowników wraz z rodzinami, studentów, emerytów oraz słuchaczy Uniwersytetu Otwartego, Uniwersytetu Dziecięcego oraz III Wieku. O oprawę muzyczną i program wieczoru zadbał ks. dr hab. Michał Szulik, prof. uczelni wraz z Chórem Akademickim. Przy pianie akompaniował pan Tomasz Wojtuś.

Na program wieczoru składały się najpiękniejsze polskie kolędy, przeplatane przez mgr Ewę Nasiłowską opowieściami o bożonarodzeniowych tradycjach z różnych zakątków świata.

Już dziś zapraszamy na kolejne muzyczne wieczory w Pałacu Ogińskich.

O wydarzeniu napisali również:

Fotogaleria: