fotopolowy 1 2020
W tym roku hasłem konkursu były „Miejskie migawki”, czyli wszystko to, co zachwyca, ciekawi, przyciąga w miejskim ruchu.
Zaskoczyła i ucieszyła nas liczba zgłoszeń. Jednak regulamin konkursu przewiduje ograniczenie prac konkursowych, dlatego do głosowania internautów ostatecznie zostały wybrane 34 zdjęcia, które przez dwa tygodnie były prezentowane na stronie internetowej konkursu i zbierały głosy.
Jury wybrało grono laureatów, czyli zdobywców I, II i III miejsca, a w oddzielnej kategorii internauci zadecydowali o wyborze ulubionego tegorocznego zdjęcia konkursu.
Corocznie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom odbywa się podczas wernisażu, na tle wystawy prezentującej konkursowe prace. W tym roku czas epidemii nie pozwolił nam na oficjalne, publiczne i uroczyste gratulacje dla wygranych, dlatego pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Bozamet, sponsora tegorocznej edycji konkursu, zostały przesłane do rąk własnych odbiorców.

Laureaci X edycji konkursu fotograficznego „Fotopołowy”2020:

I miejsce
Wiktoria Uliczna
uczennica Zespołu Szkół Technicznych im. Stanisława Płoskiego w Ciechanowie

II miejsce
Patrycja Walasik
uczennica VII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu

III miejsce
Martyna Kotarska
uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Żywcu

Zwycięzca w głosowaniu internautów
Oskar Kuchta
uczeń Zespołu Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie

Sponsor nagród
Bozamet Sp. z o.o.

Przy tej okazji chcemy wyrazić wyrazy ogromnej wdzięczności dla sponsora konkursu, który w tym nietypowym czasie, nie tylko przyjął propozycję partnera i zakupił nagrody rzeczowe dla naszych laureatów, ale również wsparł nas z uśmiechem w logistyce przekazania nagród. Bardzo dziękujemy raz jeszcze!