zdjecie 5 warsztaty jzykowe 1
W dniach 22-23 września 2020 r. odbyła się kolejna, piąta edycja Warsztatów z okazji Europejskiego Dnia Języków zorganizowanych przez Centrum Języków Obcych (mgr Agnieszka Laszuk, mgr Joanna Madej-Borychowska) i Dział Promocji (mgr Anna Bobryk). Tegoroczne warsztaty po raz pierwszy odbyły się w formie zdalnej, nie mniej jednak jak co roku cieszyły się dużą popularnością. Do udziału zgłosiło się blisko trzydzieści klas ze szkół ponadpodstawowych z Siedlec, ale i też z innych miast: Białej Podlaskiej, Łukowa, Mińska Mazowieckiego oraz Sokołowa Podlaskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor UPH prof. dr hab. Mirosław Minkina.

W środę uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach poprowadzonych przez: mgr inż. Danutę Olejnik pt. Developing (new) Language Skills through the Erasmus Programme, mgr Agnieszkę Laszuk "Thank you for the music”, czyli jak piosenki mogą wspomagać naukę języka obcego na przykładzie j. angielskiego oraz dr inż. Barbarę Witak pt. „Pieniądze i szczęście - idiomy, przysłowia i powiedzenia angielskie”.

Natomiast w czwartek prezentacje poprowadziły dr inż. Marzena Lisowska pt. „Du kannst auch ein Dichter werden (I ty możesz zostać poetą)” oraz mgr Joanna Madej-Borychowska pt. „British English vs American English – różnice między dwiema najpopularniejszymi odmianami języka angielskiego”.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne – VI Warsztaty za rok!

Organizatorzy,

Anna Bobryk,

Agnieszka Laszuk,

Joanna Madej-Borychowska


Napisali o nas

https://www.szara.edu.pl/news/#

http://www.sp1.siedlce.pl/?p=16089

http://www.4lo-lukow.pl/index.php/aktualnosci-strona-glowna/290-warsztaty-jezykowe-uph

Film

Fotogaleria