Studenci

Uniwersytet w porozumieniu z Parlamentem Studentów UPH w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego zawarł na rok akademicki 2023/2024 umowę dotyczącą grupowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków z firmą InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (00-668) przy ul. Noakowskiego 22.

Okres trwania ubezpieczenia od 1.10.2023 r. do 30.09.2024 r. przez 24 godziny na dobę na terenie uczelni jak i poza nią (w czasie praktyki, w domu, pracy).

Ochrona obejmuje ubezpieczonych, deklarujących przystąpienie do ubezpieczenia wg listy imiennej, pod warunkiem opłacenia składki ubezpieczeniowej.

Składka roczna za jednego studenta wynosi 50 zł przy sumie ubezpieczenia 35.000 zł. Ubezpieczenie działa pod warunkiem opłacenia składki. Studenci realizujący praktyki zawodowe winni w szczególności przystąpić do ubezpieczenia z uwagi na wymagania instytucji przyjmujących na praktyki.

Składkę roczną należy wpłacić:

- w dziekanacie w terminie do 17 listopada 2023 r. wypełniając deklarację ubezpieczeniową, albo

- za pośrednictwem portalu ubezpieczeniowego https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline Wprowadź numer: xkjpd w terminie do dnia 24 listopada 2023 r. zgodnie z instrukcją w kilku krokach. Zakres ubezpieczenia w ofercie on-line zgodny jest z umową podpisaną z InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group na rok akademicki 2023/2024.

Studenci studiujący dwa kierunki wpłacają opłatę tylko na jednym, podstawowym kierunku.

Instrukcja w kilku krokach

Zakres ubezpieczenia (plik PDF)

Ogólne warunki ubezpieczenia (plik PDF)