Studenci

Na zdjęciu przedstawiona jest grupa studentów badających obóz TreblinkiJuż po raz kolejny dzięki uprzejmości Panów Prokuratorów Marka Rabiegi Naczelnika pionu śledczego IPN i Krzysztofa Bukowskiego z Delegatury IPN w Koszalinie oraz kierującego pracami Pana dr hab. Andrzeja Ossowskiego z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie studenci Biologii oraz Kryminologii stosowanej w ramach zajęć prowadzonych w Instytucie Nauk Biologicznych pod kierunkiem Pani dr Lucyny Dołowskiej - Żabki oraz asp. szt Marka Sienkiewicza Kierownika Ogniwa Techniki Kryminalistycznej KMP w Siedlcach uczestniczyli w czynnościach prowadzonych na terenie obozu pracy Treblinka I.

W imieniu studentów i nauczycieli serdecznie dziękujemy za życzliwość i umożliwienie  udziału w badaniach.