Pracownicy

Aktualności PRACOWNICY

zdjęcie przedstawia akcję Krajowej Administracji Skarbowej "Umów wizytę w urzędzie skarbowym" oraz e-Urząd Skarbowy

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a wizytę w urzędzie umawiaj na podatki.gov.pl.
  • Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić on-line, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy.
  • Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę.
  • Obie usługi dostępne są na podatki.gov.pl. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo.
Więcej informacji na stronie internetowej KAS.
Szanowni Państwo

W dniu 9 kwietnia br. zostanie zawarta przez Uniwersytet umowa o prowadzenie Pracowniczego Planu Kapitałowego przez PPK inPZU Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty. Umowa zostanie zawarta w imieniu i na rzecz osób zatrudnionych w Uniwersytecie, którzy zostali uczestnikami Pracowniczego Planu Kapitałowego.

W załączonym pliku przekazana jest treść Regulaminu prowadzenia Pracowniczego Planu Kapitałowego przez PPK inPZU Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty. Informuję również, że Regulamin jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej TFI PZU SA (Regulamin Prowadzenia Pracowniczego Planu Kapitałowego). Ponadto TFI PZU SA umożliwia osobom zatrudnionym w Uniwersytecie przekazanie Regulaminu w wersji drukowanej.

Siedlce, dnia 9 kwietnia 2021 r.

Mariusz Duda
Kierownik Działu Spraw Pracowniczych
UPH w Siedlcach

W tle plakat Szkoły Matematyki Poglądowej (19-20 lutego 2021 r.) o tytule "Wyjątki i szczególne przypadki"W dniach 19-20 lutego 2021 r. odbyła się nietypowa, bo wirtualna Szkoła Matematyki Poglądowej o nazwie "Wyjątki i szczególne przypadki" zorganizowana przez Ośrodek Kultury Matematycznej (https://smp.uph.edu.pl/okm). W ośmiu wykładach wzięło udział około osiemdziesięciu uczestników z całej Polski.
Wykłady dotyczyły różnych działów matematyki i jej zastosowań. W trakcie trwania Szkoły zaplanowane były również konkursy, w programie umieszczone pod hasłami "Ognisko"  i "Luźne poranne zajęcia manualne". Ten ostatni konkurs polegał na skonstruowaniu skomplikowanego wielościanu z patyczków higienicznych.
Kolejna edycja Szkoły planowana jest również w takiej wirtualnej formie i odbędzie się, tradycyjnie, w sierpniu. Wszystkie informacje i ogłoszenia związane ze Szkołami Matematyki Poglądowej można znaleźć na stronie: www.smp.uph.edu.pl.