Nauka

Fundacja na rzecz Jakości Kształcenia zaprasza studentów i doktorantów do udziału w ogólnopolskim konkursie z nagrodami pieniężnymi. Polega on na zgłoszeniu postulatów, proekologicznych pomysłów lub konkretnych projektów, które będą miały pozytywny wpływ na działanie uczelni. Pomysły mają dotyczyć sposobów zmniejszenia negatywnego wpływu funkcjonowania uczelni na środowisko naturalne lub tworzenia ekologicznego modelu funkcjonowania tych instytucji. Najciekawsze projekty zostaną opublikowane w e-booku pt. „EkoKampus”.

Zgłoszenia można przesyłać do końca października 2021.

Więcej informacji na ekokampus.fjk.org.pl.

Informacja dla studentów (PDF).