logo erasmus plusRekrutacja studentów na wyjazdy na studia i na praktykę jest prowadzana na wydziałach, przez utworzone w tym celu komisje wydziałowe.Skład komisji ustala dziekan wydziału. W postępowaniu kwalifikacyjnym może także uczestniczyć przedstawiciel studentów w charakterze obserwatora procedury.

Uczelnie zagraniczne, w których studenci mogą odbyć studia w ramach programu Erasmus+Plik PDF (data aktualizacji: 12.12.2018 r.)

Wyszukiwarka staży i praktyk

Praktyki w zakresie podnoszenia kompetencji cyfrowych

Uczelnie zagraniczne – opinie studentów Erasmusa+

Dokumenty Erasmusa

Lista osób zakwalifikowanych na wyjazd Erasmus+: studia w roku akademickim 2018/2019.

DokumentPlik
Zgłoszenie studenta na wyjazd na studia w ramach PROGRAMU ERASMUS+ (2018/19) Plik DOC
Zgłoszenie studenta na wyjazd na praktykę w ramach PROGRAMU ERASMUS+ (2018/19) Plik DOC
Zaświadczenie o znajomości języka Plik DOC
Learning Agreement for Studies Plik DOC
 - before the mobility Plik DOC
 - Transcript of Records Plik DOC
 - during the mobility Plik DOC
 - after the mobility Plik DOC
 - wskazówki do wypełnienia formularzy Plik DOC
 - wskazówki do wypełnienia formularzy PL Plik DOC
Learning Agreement for Traineeships: Plik DOC
 - wskazówki do wypełnienia formularzy PL Plik DOC
Erasmus Policy Statement (Overall Strategy) Plik DOC
Erasmus Charter for Higher Education 2014-2020 Plik DOC
Kody ISCED-F Plik DOC
Karta studenta Erasmusa+ Plik DOC
Do odczytania dokumentów PDF Plik PDF niezbędny jest program Adobe Reader. Dokumenty oznaczone Plik DOC zapisane są w formacie Microsoft Word.