Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że dr n. med. Robert Łuczyk, adiunkt Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu w Siedlcach uzyskał tytuł Nauczyciela Akademickiego Roku Polski w ogólnopolskim Plebiscycie Edukacyjnym 2023, organizowanym przez Grupę Polska Press. Wręczenie statuetki odbyło się na Zamku Królewskim w Warszawie, 2 marca 2024 r. podczas uroczystej gali, podczas której zaprezentowano laureatów we wszystkich kategoriach dla najlepszych szkół i nauczycieli.

Tytuł Nauczyciela Akademickiego Roku to wyraz uznania za zaangażowanie i pasję, z jaką wykładowca przekazuje wiedzę i kształtuje właściwą postawę wśród studentów.

Gratulujemy Panie Doktorze i życzymy nieustającego entuzjazmu i satysfakcji z pracy dydaktycznej!