Wolontariusze Studenckiej Poradni Logopedycznej UPH w Siedlcach wraz z opiekunem – mgr Ewą Dzięcioł, przy współpracy z Naukowym Kołem Logopedycznym, zorganizowali wyjątkową uroczystość, w której uczestniczyli mali pacjenci uczęszczający na terapię logopedyczną. Dzień Dziecka odbył się 7 czerwca 2023 r. w budynku Wydziału Nauk Humanistycznych UPH w Siedlcach.

Podopieczni SPL z wielkim entuzjazmem wzięli udział w wydarzeniu pełnym wrażeń i atrakcji logopedycznych. Oprócz zabaw usprawniających aparat artykulacyjny i oddechowy, przeprowadzono ćwiczenia uwagi słuchowej oraz koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej w rytm radosnych melodii. Największą atrakcją był tor przeszkód, który wzbudził wiele emocji wśród dzieci. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał drobny upominek oraz medal „Mistrza wymowy”.

Jakże miło było patrzeć na dzieci, które z wielkim zaangażowaniem, niespożytą energią i ogromną radością wykonywały poszczególne ćwiczenia. Uśmiech nie schodził z twarzy wszystkim uczestnikom imprezy – nie tylko dzieciom, ale również studentkom.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Obejrzyj film
dzien dziecka u