W związku z rozpoczęciem nowego semestru, w naszym Uniwersytecie gościmy nowych międzynarodowych studentów. W dniu 5 października 2022 r. Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych odbyła się inauguracja dla nowo przyjętych, międzynarodowych studentów UPH oraz studentów z programu Erasmus+ którą zorganizowało Welcome Center wraz z Działem Nauki i Współpracy z Zagranicą.
Celem spotkania było przedstawienie studentom najważniejszych informacji o Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz ich integracja ze społecznością akademicką.
Spotkanie zorganizowano w ramach projektu „Welcome to UPH”. Projekt ten jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Welcome to Poland 2021 Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.