Spotkanie networkingowe międzynarodowej społeczności UPH

W dniu 28 kwietnia br. na Wydziale Nauk Społecznych i Wydziale Nauk Humanistycznych odbyło się spotkanie networkingowe międzynarodowej społeczności UPH zorganizowane przez Welcome Center UPH pod kierownictwem dr Oli Bareja-Wawryszuk oraz Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą pod kierownictwem mgr Moniki Ociesy. Wydarzenie "International Speed Networking" miało na celu wsparcie studentów międzynarodowych oraz kandydatów decydujących się na studiowanie w naszym Uniwersytecie. Na wydarzeniu nie zabrakło specjałów z kuchni świata, świetnej zabawy oraz nagród dla najlepszego Networkera! Spotkanie zorganizowane zostało w ramach programu "Let`s get together! Spotkajmy się!" finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.