jackonaliowe impresje 01
W dniach 21-24 maja Uczelniany Ośrodek Kultury Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przeprowadził cykl imprez „Jackonaliowe Impresje”. W ich ramach odbyła się „Rokoteka”, „Roztańczone Karaoke”, „Gry improwizacyjne”, „Impreza studencka. Lata 80’ i 90’”, „Wiosenna Giełda Piosenki” (gwiazdą wieczoru był Jan Kondrak ze spektaklem „Sztukmistrz Śpiewa”), Wystawy Fotografii „Jackonalia 2010-2017” i „Życie codzienne studenta UPH”. W ramach „Jackonaliowych Impresji” odbyła się również premiera spektaklu Studenckiego Teatru CHWILA „O żołnierzu tułaczu”, w reżyserii Sylwii Flis. JM Rektor prof. dr hab. Tamara Zacharuk, po obejrzeniu sztuki podziękowała aktorom za wspaniałą grę i przygotowanie tak ważnego wydarzenia kulturalnego. Stwierdziła również, iż jest to przykładem jak można świetnie rozwijać swoje pasje, łącząc je ze studiowaniem w UPH.