Ogólnopolskie zakończenie roku szkolnego w I Katolickim Liceum Ogólnoształcącym

24 czerwca 2022 r. JM Rektor prof. dr hab. Mirosław Minkina uczestniczył w ogólnopolskim zakończeniu roku szkolnego, które odbyło się w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Siedlcach. Nagrody i dyplomy za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe najlepszym uczniom siedleckiego liceum wręczył Prof. Przemysław Czarnek, Minister Edukacji i  Nauki. W uroczystości udział wzięli również posłowie na sejm Rzeczypospolitej Polskiej: Pani Teresa Wargocka i Pan Krzysztof Tchórzewski, Jego Ekscelencja Ks. Bp Kazimierz Gurda i Ks. Bp Grzegorz Suchodolski - Biskup Pomocniczy Diecezji Siedleckiej, Pan Andrzej Sitnik Prezydent Miasta Siedlce, Pani Aurelia Michałowska - Mazowiecka Kurator Oświaty i dr Bożena Piechowicz - Rektor Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach.