Uniwersytet

Miss&Mister UPH Jackonalia 2021

W tegorocznej edycji konkursu na Miss i Mistera UPH w wydarzeniu zorganizowanym on-line na rzecz święta studentów jakim są Jackonalia do konkursu przystąpiło 28 osób. Liczniejszą grupą, która zgłosiła się do konkursu, była grupa żeńska ponieważ wzięło udział 20 studentek. Natomiast w grupie męskiej pojawiło się 8, ale zarazem bardzo ciekawych studentów.

Zgłoszenia do konkursu na Miss i Mistera UPH Jackonalia 2021 należało wysłać do 08.06.2021 do godziny 17:00. Natomiast kolejnego dnia tzn 09.06.2021 o godzinie 10:00 rozpoczęło się oficjalne głosowanie i otworzenie formularza Google dla wszystkich studentów, którzy zdecydowali się wziąć udział w całym przedsięwzięciu. Głosowanie zostało zakończone o godzinie 13:00, następnie Komitet Organizacyjny Jackonaliów przystąpił do sprawdzenia głosów, ze względu na to, że już o godzinie 14:00 zostali ogłoszeni nasi zwycięzcy przez Rektora- Mirosława Minkinę oraz Prorektor ds. studiów – Barbarę Biesiadę-Drzazgę.

Finalistami konkursu zostali:

Miss UPH Jackonalia 2021 - Weronika Kowalczyk

Mister UPH Jackonalia 2021 - Dominik Głuchowski

Ich zgłoszenia do naszego konkursu prezentowały się w ten sposób:

Weronika Kowalczyk, pedagogika I rok - Dzień dobry, nazywam się Weronika Kowalczyk i mam 20 lat. Studiuję pierwszy rok pedagogikę ogólną dziennie. Moim ogromnym zamiłowaniem są zdjęcia i prowadzenie social mediów. Jest to dla mnie niesamowity sposób na „zapisanie” najlepszych momentów z życia. Uśmiech na mojej twarzy wywołuje również śpiew. Ponadto pałam ogromną miłością do dzieciaków, czas z nimi sprawia, że jestem bardziej radosna i zmotywowana do celebrowania każdej chwili w wyjątkowy sposób! Moje życie jest przepełnione różnymi marzeniami, lecz wyciągając te najważniejsze- w przyszłości chciałabym w jakiś sposób rozwinąć swoją duszę artystyczną, w kontekście zamiłowań, które wymieniłam wyżej oraz w skuteczny sposób pomagać dzieciom lepiej rozumieć świat i kształtować u nich pewność siebie. W prywatnym życiu marzę o posiadaniu własnych dzieci, które wypełnią mój cały świat i będą oczkiem w głowie.

Dominik Głuchowski, zarządzanie I rok - Siemanko, jestem Dominik mam 20 lat i jak się domyślacie studiuje na UPH. Zainteresowań mam wiele, między innymi sport i muzyka. Lubię się spotykać więc szkoda, że nie widzimy się na żywo. Z uśmiechem na twarzy, żartem na ustach, rap na słuchawkach... bo nie mam głośnika. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia!

Wyniki z głosowania klasyfikowały się następująco:

Miss UPH Jackonalia 2021:

1. Weronika Kowalczyk – 50 głosów

2. Aleksandra Łukasiak – 37 głosów

3. Aleksandra Duda – 33 głosy

4. Martyna Krzyżanowska – 31 głosów

5. Julia Blizniuk – 24 głosy

6. Dominika Warpas ex aequo Karolina Oleksiuk – 20 głosów

7. Paulina Borysiuk – 16 głosów

8. Monika Drużba – 14 głosów

9. Julia Wróblewska- 13 głosów

10. Klaudia Zielińska – 11 głosów

11. Katarzyna Cuper- 10 głosów

12. Martyna Dobrowolska ex aequo Wiktoria Nowak – 7 głosów

13. Wiktoria Chabiera ex aequo Dominika Celińska ex aequo Elżbieta Ślązek – 5 głosów

14. Izabela Łaźko ex aequo Karolina Jasińska ex aequo Katarzyna Dudzińska – 4 głosy

Mister UPH Jackonalia 2021:

1. Dominik Głuchowski – 79 głosów

2. Mateusz Garbal – 65 głosów

3. Gustaw Bronisz – 61 głosów

4. Dominik Żydak – 34 głosy

5. Kamil Kołak – 27 głosów

6. Dawid Chmielewski – 26 głosów

7. Eryk Magier – 21 głosów

8. Krzysztof Gątarz – 7 głosów

Fotogaleria