25 stycznia 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja na semestr letni studiów II stopnia. Zapraszamy do aplikowania na następujące kierunki:
  • chemia,
  • gospodarka przestrzenna,
  • informatyka,
  • rolnictwo,
  • zoopsychologia z animaloterapią,
  • zootechnika.

Studia drugiego stopnia są doskonałą opcją zarówno dla tych, którzy chcą kontynuować swoją edukację, jak i dla osób zainteresowanych podjęciem nauki w pokrewnych lub całkowicie nowych dziedzinach. Program jest skierowany do osób posiadających już dyplom inżyniera.

Proces rekrutacyjny odbywa się wyłącznie za pośrednictwem systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Tam znajdą Państwo pełną ofertę studiów, szczegółowy harmonogram rekrutacji oraz wszelkie dodatkowe informacje.

Więcej o możliwościach, jakie czekają na kandydatów na poszczególne kierunki, można dowiedzieć się w zakładce „Kandydaci” na stronie internetowej Uniwersytetu.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!