Spotkanie dla uczniów siedleckich szkół podstawowych nt. zdrowego żywienia

26 kwietnia br. Instytut Pedagogiki zorganizował spotkanie na temat zdrowego żywienia dla uczniów klas I-III z siedleckich szkół podstawowych.
W ramach zajęć, studenci Instytutu Pedagogiki, pod kierunkiem dr Barbary Dobrowolskiej, przygotowali inscenizację wiersza " Na straganie". Uczniowie wysłuchali również pogadanki dr hab. inż. Katarzyny Antosik, prof. uczelni - Kierownik Poradni Dietetyczno-Żywieniowej, nt. zdrowego odżywiania, a także wzięli udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez dr Sabinę Wieruszewską-Duraj i dr Ewę Jówko.

Naszych małych gości i ich opiekunów powitała dr hab. Malina Kaszuba, prof. uczelni - Dziekan Wydziału Nauk Społecznych, dr Marcin Chrząścik - Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych oraz dr hab. Anna Klim-Klimaszewska, prof. uczelni - Dyrektor Instytutu Pedagogiki.

Celem przedsięwzięcia była promocja zdrowia i postaw prozdrowotnych wśród siedleckiej młodzieży szkolnej.

Radio Eska Siedlce o spotkaniu (link do materiału).