Z okazji Święta Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach Wydział Nauk Społecznych wraz z Centrum Sportu i Rekreacji zorganizował turniej o Puchar JM Rektora UPH w Siedlcach dla siedleckich szkół średnich. Do rozgrywek przystąpiło osiem szkół średnich:

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa,

II Liceum Ogólnokształcące im. Św. Królowej Jadwigi,

IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana S. Żółkiewskiego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. S. Staszica,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Kopernika

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. W. Sikorskiego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema

Zespoły rywalizowały w dwóch dyscyplinach tj.: w futsalu oraz siatkówce mieszanej. Rozgrywki przeprowadzono 18 i 19 maja w dwóch czterozespołowych grupach, a finały rozegrano 30 maja. W siatkówce najlepsza okazała się drużyna reprezentująca I LO im. B. Prusa w Siedlcach, miejsce drugie przypadło IV LO im. Hetmana S. Żółkiewskiego, a trzecie ZSP nr 1 „Elektrykowi”. W zmaganiach piłkarskich pierwsze miejsce zajęli uczniowie ZSP nr 2 im. M. Kopernika „Ekonomik”, drugie miejsce zajęło IV LO im. Hetmana S. Żółkiewskiego, a trzecie ZSP nr 4 im. Kazimierza Wielkiego „Rolnik”.

Wszystkim zespołom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.