W dniach 17-19.11.2023 reprezentacja studentów naszej Uczelni rywalizowała w Integracyjnych Mistrzostwach Polski w siatkówce na siedząco. Studenci po raz pierwszy wystartowali w tej dyscyplinie sportu. W zawodach wzięli udział studenci niepełnosprawni z całej Polski. Zawodnicy UwS pokonali wszystkie drużyny w rozgrywkach grupowych bez straty seta, zmierzając do finału Mistrzostw. Uzyskali następujące wyniki:

mecz AZS Siedlce 2:0 AZS Bydgoszcz

mecz AZS Siedlce 2:0 AZS Lublin

Półfinał AZS Siedlce 2:0 UAM Poznań

Finał AZS Siedlce 1:2 AZS Gdańsk

W finale po zaciętej walce przegrali w tie-breaku z AZS Gdańsk.

Uczelnię reprezentowali: Agnieszka Ozga, Julia Wróblewska, Julia Jałowiecka, Adam Szymański, Mariusz Szczerbaciuk. Skład uzupełnił student USG Bydgoszcz: Ratusiński Karol.

Pragniemy bardzo podziękować naszym reprezentantom za zaangażowanie i serce, jakie włożyli podejmując poszczególnych rywali we współzawodnictwie sportowym.

Źródło zdjęć: www.facebook.com/media/set/?vanity=IMPAZS&set=a.791469839656443