W dniach 26-29 maja br. Wydawnictwo Naukowe UPH wzięło udział w Targach Książki w Warszawie. Na terenach wokół Pałacu Kultury i Nauki zaprezentowało się 500 wystawców z 13 krajów. Gościem honorowym tegorocznego święta książki była Norwegia. W bogatym programie zaplanowano wiele wydarzeń dla odwiedzających targi. Bibliotekarze i księgarze mogli skorzystać z oferty branżowej podczas pierwszych dwóch dni wydarzenia. Wydawnictwo Naukowe UPH miało możliwość zaprezentowania swoich publikacji szerokiemu gronu miłośników książek. Stoisko Wydawnictwa Naukowego UPH odwiedziło wielu gości, wśród których byli: JM Rektor UPH, prof. dr hab. Mirosław Minkina oraz Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. uczelni.